Dodávka a montáž rozvodů ústředního vytápění

Rozvody ústředního vytápění
Rozvody ústředního vytápění

Naše firma Jiří Otisk z Klímkovic se od svého založení zabývá i teplovodním vytápěním. Zabýváme se též instalací podlahového teplovodního vytápění a instalací měděného a ocelového potrubí jak na vytápění, tak i na ohřev teplé užitkové vody.

Nabízíme dodávky zboží, rozvody, montáže zařízení jak v  novostavbách tak i při rekonstrukci.

Etážové vytápění

Říká se mu také bytové, protože jde o vytápění místností pouze v  jednom podlaží. Používá se pro vytápění jednotlivých bytů v rodinných domcích, činžovních domech, nebo tam, kde objekt má jen jedno patro. Jinak pro tento systém platí stejná charakteristika jako pro ústřední vytápění.

Ústřední vytápění

Ústřední vytápění má v současné době asi nejvíce rodinných domků, rekreačních zařízení atd., protože je to vzhledem ke své ceně a pohodlí nejvýhodnější. Také provozní náklady lze snížit dobrou regulací vytápěcích systémů na minimum.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění Gabotherm
Podlahové vytápění Gabotherm

Podlahové vytápění je v bytě skutečně příjemné, a proto jeho popularita narůstá. Hlavní výhodou je rovnoměrná teplota v celé místnosti. Nestane se nám, že metr od topení je teploučko a na druhé straně místnosti cvakají zuby zimou. Výhled podlahových tepelných systémů je jednoznačně pozitivní. Jejich míra komfortu a pohodlí bude stále více převyšovat náklady na jejich realizaci a nároky na spotřebu energie.

Ze strany ekologie hraje zásadní roli, jaký otopný systém bude konkrétně volen. Spirály nebo rohože rozvedené pod celou plochou podlahy umocňují pocit tepleného komfortu, který je tolik potřebný k tomu, abychom se stále dobře cítili.

Vzhledem k horší přístupnosti podlahového a stěnového topení pro případné opravy je nutné, aby provedení i použité komponenty byly vysoké kvality. Pracujeme s výrobky ALPEX, COSMOFLEX, GABOTHERM, která patří k nejrenomovanějším na trhu a splňuje vysoké nároky na své produkty.

Kontaktní formulář

Tisknout


Rychlý kontakt

Jiří Otisk
Zahradní 753
742 83 KLIMKOVICE

Tel.: +420 731 556 143
E-mail: